Pengarah-Pengarah JPSM

PENGARAH PERTAMA

DATUK GABRIEL WILLIAM

(1 Julai 1988 - 26 Januari 1998)

PENGARAH KE-DUA

DATUK HJ MOHD YUNUS HJ AWANG HASHIM

(20 Februari 1998 - 26 April 2000)

PENGARAH KE-TIGA

TUAN HJ SUDELI SARPIN

(1 September 2000 - 17 Mac 2007)

PENGARAH KE-EMPAT

DATUK ROSALIND CHEW

(23 Mac 2007 - 24 Mac 2008)

PENGARAH KE-LIMA

ENCIK BILLY YUMBOD

(9 Disember 2010 - 21 Jun 2017)

PENGARAH KE-ENAM

TUAN ZAINUDIN BIN AMAN

(25 September 2018 hingga 15 September 2020)

PENGARAH KE-TUJUH

PUAN TIANINUN BTE IPING

(15 September 2020 hingga 15 September 2020)