Direktori Staff

Direktori Staff

Nama Jawatan Bahagian E-mel Gred Gambar
ABDUL HAKIM BIN ABDUL KARIM Pembantu Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan AbdHakim.AbdKarim@sabah.gov.my NA19
ABDUL RAHMAN BIN ABDUL RAHIM Pemb. Pegawai Latihan Vokasional ILTP Papar AbdRahman.AbdRahim@sabah.gov.my DV19
ADZIRAH BINTI AIDDY Pembantu Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan Adzirah.Aiddy@sabah.gov.my NA19
AGNES D. MIKIL Penolong Pegawai Latihan ILTP Papar Agnes.Mikil@sabah.gov.my EA32
ALIA BINTI JUDAH Pembantu Tadbir Bahagian Tajaan Latihan Kemahiran Alia.Judah@sabah.gov.my NA29
ALVYLIAN BINTI AMPAROL Pembantu Tadbir (Kew) Bahagian Khidmat Pengurusan Alvylian.Amparol@sabah.gov.my WA19
ANA BINTI WID Pembantu Operasi Bahagian Khidmat Pengurusan Ana.Wid@sabah.gov.my NA11
AWANG OMAR AWANG ESMAIL Pembantu Tadbir Bahagian Tajaan Latihan Kemahiran AgOmar.PgIsmail@sabah.gov.my NA19
AZMAN BIN SAIMAN Pemandu Kenderaan Bahagian Khidmat Pengurusan Azman.Saiman@sabah.gov.my HA11
AZWAN BIN NURSURI Pemandu Kenderaan Bahagian Khidmat Pengurusan Azwan.Nursuri@sabah.gov.my HA11
BERNARD SIPAUL, JR Pen. Pegawai Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan Bernard.Sipaul@sabah.gov.my NA32
BETTCCY JEFFERY Penolong Pegawai Latihan ILTP Papar Bettccy.Jeffery@sabah.gov.my EA29
CLARENCE BIN JUANIS Penolong Pustakawan ILTP Papar Clarence.Juanis@sabah.gov.my SA29
CORNELIUS SOTIBIN Pemb. Pegawai Latihan Vokasional ILTP Papar Cornelius.Sotibin@sabah.gov.my DV19
DAYANG FOTIMAH@FATIMAWATI AG MATASAN Penyelia Asrama ILTP Papar DgFotimah.AgMatasan@sabah.gov.my NA22
DAYANG SITI ATHIRAH BINTI AWANG SHARI Pembantu Tadbir ILTP Papar DgSAthirah.AgShari@sabah.gov.my NA19
DG. NORSIAH BINTI HJ. AG. DURAMAN* Pegawai Tadbir Pejabat Timbalan Pengarah DgNorsiah.AgAbdRahman@sabah.gov.my NA52
ELLY JOUH Pemandu Kenderaan ILTP Papar Elly.Jouh@sabah.gov.my HA11
ELVERA GORETTI ANTHONY Pembantu Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan Elvera.Anthony@sabah.gov.my NA19
EPIPHANIUS @ALTRED BIN EBAN Penolong Pengurus Kampus ILTP ILTP Papar Epiphanius.Eban@sabah.gov.my NA30
FAIZURINA BINTI AZAH Pemb. Setiausaha Pejabat Bahagian Tajaan Latihan Kemahiran Faizurina.Azah@sabah.gov.my NA19
FARHANA BINTI JAFYLEE Pembantu Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan Farhana.Jafylee@sabah.gov.my NA19
FATIMA @TIMANG BINTI PATI Pembantu Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan Fatima.Pati@sabah.gov.my NA22
FATIMAH AHMAD Pembantu Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan Fatimah.Ahmad@sabah.gov.my NA22
FIRDAUS ABDULLAH Penyelia Asrama ILTP Papar Firdaus.Abdullah@sabah.gov.my NA22
FOSTER JOHN WILLIE Pembantu Tadbir Bahagian Tajaan Latihan Kemahiran Foster.Willie@sabah.gov.my NA22
GENEVIEVE NORMAN Pembantu Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan Genevieve.Norman@sabah.gov.my NA22
HAJIJAH @HAZIZAH FAZAL RAHMAN Pemb. Setiausaha Pejabat Bahagian Khidmat Pengurusan Hazizah.FazalRahman@sabah.gov.my NA22
HANEERY MUTUN Pemb. Pegawai Latihan Vokasional ILTP Papar Haneery.Mutun@sabah.gov.my DV19
HANIP BIN RASTIN @TEN Pemandu Kenderaan Bahagian Khidmat Pengurusan Hanip.Rastin@sabah.gov.my HA11
HARYANI ANAH BINTI ABDUL KAHAR* Pegawai Tadbir Bahagian Tajaan Latihan Kemahiran HaryaniAnah.AbdKahar@sabah.gov.my NA48
IRENE BINTI AHMIN Penolong Pegawai Latihan ILTP Papar Irene.Ahmin@sabah.gov.my EA29
JAMES BIN JUNIP Pembantu Operasi Bahagian Khidmat Pengurusan James.Junip@sabah.gov.my NA11
JIM RAYMON Pen. Pegawai Tadbir Bahagian Tajaan Latihan Kemahiran Jim.Raymon@sabah.gov.my NA32
JOMUTI BANZIK Penolong Pegawai Latihan ILTP Papar Jomuti.Banzik@sabah.gov.my EA32
JOSEPH IVOR BACHEE Pegawai Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan JosephIvor.Bachee@sabah.gov.my NA41
JOSNIUS JANIS Pemb. Pegawai Latihan Vokasional ILTP Papar Josnius.Janis@sabah.gov.my DV19
JUDITH UBIN Penolong Pegawai Latihan ILTP Papar Judith.Ubin@sabah.gov.my EA29
JUSNI MALIUS Pembantu Tadbir ILTP Papar Jusni.Malius@sabah.gov.my NA22
JUSTINA LOJUTI Penolong Pegawai Latihan ILTP Papar Justina.Lojuti@sabah.gov.my EA32
JUVINA JIMIS Pembantu Tadbir Bahagian Tajaan Latihan Kemahiran Juvina.Jimis@sabah.gov.my NA29
KASUM OSUP @ YUSOF Pembantu Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan Kasum.Osup@sabah.gov.my NA29
LAJARUS ONGGULU Pembantu Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan Lazarus.Onggulu@sabah.gov.my NA22
LIAH BINTI AMBAR Pembantu Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan Liah.Ambar@sabah.gov.my NA19
LORANCE B KUNTIP Pemandu Kenderaan ILTP Papar Lorence.Kuntip@sabah.gov.my RA03
MAGI @MAGGIE BINTI LAMBAN Pembantu Awam Bahagian Khidmat Pengurusan Magi.Lamban@sabah.gov.my HA11
MARSHAL BIN ANTHONY* Jurutera Bahagian Khidmat Pengurusan Marshal.Anthony@sabah.gov.my JA44
MAS SYAZANI BIN MASOOD Pegawai Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan MasSyazani.Masood@sabah.gov.my NA41
MASLONAH DATU DANI @NORASIKIN Pembantu Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan Maslonah.Dani@sabah.gov.my NA19
MEI LEE HUNG @RAGINA Pembantu Pustakawan ILTP Papar Regina.Mei@sabah.gov.my SA22
MOHD AZUAN BIN AMAT Pembantu Tadbir Bahagian Tajaan Latihan Kemahiran MohdAzuan.Amat@sabah.gov.my NA19
MOHD RAFIE BIN SUHELI Pen. Pegawai Tadbir Bahagian Tajaan Latihan Kemahiran MohdRafie.Suheli@sabah.gov.my NA29
MOHD SABRI BIN MASRAH Pemandu Kenderaan Bahagian Khidmat Pengurusan MohdSabri.Masrah@sabah.gov.my HA11
MOHD SYUKRI AZWAN BIN MUJUD Pembantu Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan MdSyukry.Mujud@sabah.gov.my NA19
MOHD. ISMAIL BIN MAT RAHIM Pemb. Pegawai Latihan Vokasional ILTP Papar MohdIsmail.MatRahim@sabah.gov.my DV19
MULIN @ZAITUN TONGING Pembantu Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan Mulin.Tonging@sabah.gov.my NA22
MURSIDI MUHADI Pembantu Awam ILTP Papar Mursidi.Muhadi@sabah.gov.my HA11
MURTHA BINTI MANGUN Pembantu Awam Bahagian Khidmat Pengurusan Murtha.Mangun@sabah.gov.my HA11
NORDIN BRAHIM @IBRAHIM Pembantu Operasi ILTP Papar Nordin.Ibrahim@sabah.gov.my NA11
NORLINAH BINTI JEHNI Penolong Pegawai Latihan ILTP Papar Norlinah.Jehni@sabah.gov.my EA29
NORLY BANDARA Pembantu Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan Norly.Bandara@sabah.gov.my NA19
REGINA MARRY SIKAIN Pen. Pegawai Latihan Bahagian Tajaan Latihan Kemahiran Regina.Sikain@sabah.gov.my NA41
ROHANA BTE SAIMAN @NANI Pembantu Awam ILTP Papar Rohana.Saiman@sabah.gov.my HA11
RONA SHINIE JINOLIUS Pembantu Tadbir Bahagian Tajaan Latihan Kemahiran RonaShinie.Jinolius@sabah.gov.my NA22
ROSNAH ABD. RAHMAN Pembantu Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan Rosnah.AbdRahman@sabah.gov.my NA19
RUPERT BADSUN Pen. Pegawai Latihan Vokasional ILTP Papar Rupert.Badsun@sabah.gov.my DV36
SABARIAH SAIDI Pembantu Tadbir ILTP Papar Sabariah.Saidi@sabah.gov.my NA19
SAHAR BIN UNGGAT Pegawai Tadbir Bahagian Tajaan Latihan Kemahiran Sahar.Unggat@sabah.gov.my NA41
SALBIA BINTI ABAS Pegawai Tadbir Bahagian Tajaan Latihan Kemahiran Salbia.Abas@sabah.gov.my NA41
SANTI BINTI MUSTARI Pembantu Tadbir Bahagian Tajaan Latihan Kemahiran Santi.Mustari@sabah.gov.my NA22
SARIDUN BIN MOHD JININ Pegawai Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan Saridun.MohdJinin@sabah.gov.my NA41
SHAIRUL BIN SILIEN Pembantu Tadbir ILTP Papar Shairul.Silien@sabah.gov.my NA19
SYED SHAHRIDZAN BIN SH. SIHAN Pegawai Tadbir Bahagian Tajaan Latihan Kemahiran Shahridzan.Sihan@sabah.gov.my NA41
TETTY RUZIYATI A. HAMID Pen. Pegawai Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan TettyRuziyati.AbdHamid@sabah.gov.my NA41
THANIE @MARY PILOL Pen. Pegawai Tadbir Bahagian Khidmat Pengurusan Thanie.Pilol@sabah.gov.my NA32
TIANINUN BINTI IPING Pegawai Tadbir Pejabat Timbalan Pengarah Tianinun.Iping@sabah.gov.my NA52
TIMAH BASRI Setiausaha Pejabat Pejabat Pengarah Timah.Basri@sabah.gov.my NA30
ZOE ALBERTUS Pembantu Tadbir (Kew) Bahagian Khidmat Pengurusan Zoe.Albertus@sabah.gov.my W29