Direktori

Direktori Staf

No. Telefon 218722
No. Fax 239085
Telefonis - Siti Rabiyatul Amalina Binti Abdul Aziz Ext 444
Pejabat Pengarah JPSM
Tianinun Binti Iping (Pengarah) N54 219330(DL) 400
Timah Basri (PK P) N30 401
Norly Bandara (PKS P) N19
.
Pejabat Timbalan Pengarah
Dg. Norsiah Hj. Ag. Durahman (TP JPSM) N52 218019 (DL) 403
Christin Ester Cyrinus (PK TP) N19 404
.
Bahagian Khidmat Pengurusan (BKP)
Frederick Julianus Atik @ Mohd Fuad (KPP BKP) N48 250015 (DL) 119
Hajijah Fazal Rahman (PA KPP) N22
.
Unit Sumber Manusia dan Pentadbiran
Mas Syazani Bin Masood (PP1 BKP) N41
Thanie @ Mary Pilol (PPT1 BKP) N32
Farhana Jafylee (PPT4) N29
Lazarus Onggulu (Ketua Kerani) N22
Rona Shinie Jinolius N19
Liah Ambar N19
Adzirah Aiddy N19
Muhammad Syukri Azwan Bin Mujud N19
Amalina Jusli
Ana Binti Wid
Azman Saiman
Azwan Nursuri
Elvera Goretti Anthony
Foster J. Willie
Hanip Rasten
James Junip
Jomuti Banzik
Juvina Jimis
Kasum Osup
Maslonah Datu Dani
Mohd Rafie Bin Suheli
Norsiah Sulaiman
Nur Efiza Binti Ismail
Rosnah Abd. Rahman
Syamimi Fazny Mazwini Bt Skul
Zed Adhaz Bin Goldah
Zoe Albertus (PAK)
.
Bahagian Tajaan Latihan Kemahiran (BTLK)
Haryani Anah Bte Abd. Kahar (KPP) 250053 (DL) 100
Faizurina Azah (PA KPP) 101
Sahar Bin Unggat
Syed Shahridzan Sh. Sihan
Alia Judah
Saiful Zahrin Jasri
Fatima @ Timang Binti Pati
Mohd Azuan Bin Amat
Mohammad Mahathir Bin Kajul
Nurdin Bin Ujud
Sandra Raina Siprin
Murtha Manggun
.
Bahagian Khidmat Kerjaya (BKK)
Salbia Abas
Regina Marry Sikain
Jim Raymon
Ag. Omar Ag. Esmail
Mohamad Edwan Bin Sainee
Noorashikin Binti Jaafar
Mohd Idham Bin Rashgul
.
ILTP JPSM Wisma Muis, Kota Kinabalu
Justina Lojuti
Brian Sikawah 270572
Ruhaini Binti Osman 270575
Mursidi Muhadi 270577
Perpustakaan 270576
.
ILTP JPSM Papar (Bahagian Pentadbiran)
Telefonis: 913461
Faks: 913741
Susan Leow Mei Chen (PA KPP) 107
.
Pengurus Kampus
Haryati Mustapha
.
Penolong Pengurus Kampus
Epiphanius Eban @Altred 112
.
Pengurus Pusat Bertauliah
Rupert Badsun 108
.
Bahagian Pentadbiran
Firdaus Abdullah (Ketua Kerani) 111
.
Unit Aset & ICT
Nordin Ibrahim -
Shairul Silien -
Soidi Gompongon 104
.
Unit Fail & Rekod
Dayang Siti Sarifa Salma Bte Mohd Jaafar 106
.
Perpustakaan
Clarence Juanis 114
Nurfarisha Irwayu 115
.
Bilik Mesyuarat Utama 105
.
Pentadbiran/Pendaftaran Pelatih
Dg. Fotimah Ag. Matasan 113
Elly Jouh 113
Lorance Kuntip 113
Santi Mustari
.
ILTP Papar (Bahagian Perdagangan)
Program Juruteknik Sys Komputer
Abraham Asui 18
David Toru (Unit Sukan) 18
.
Program Setiausaha
Irene Ahmin 23
.
Program Pembantu Pentadbiran
Agnes Mikil 37
Bettccy Jefferey 37
Ivy Jaimi 37
Judith Ubin 37
Lairin Jusipat 37
.
Program Pentadbiran Sys Maklumat
Martha Wivi 34
Norlinah M. Jehni 34
.
Core Abilities (Perdagangan)
Doris Maurice 20
.
Program Dandanan Rambut
Frederick Joener B. Jasni 14
Grey Maurice Kadius 14
Jovina Jefferey 14
.
Program Jurukecantikan
Josie Chin Nyuk Moi 12
Juvitha Tinggan 12
Nooremaniza Mahadi 12
Ruhaini Osman 12
.
ILTP Papar (Bahagian Teknikal)
Program JTE
Azmi Idris 27
Freddy A. Patrick 27
Haneery Mutun 27
Josnius Janis 27
Sazuan Adis 27
.
Program MPBU
Babah Murshidi 32
Yenddy Lauce Yun Chiat 32
.
Program Kimpalan (JALB & 6G)
Faizal Lee 30
Firdaus Cyril 30
Mohd Ismail Mat Rahim 30
.
Program MJP
Dolores Michael 21
Gilbert Phillip 21
Max Wellter Giluk 21
.
Program MKM
Cornelius Sotibin 35
Hafiz M. Lopo 35
Walter Vatalis 35
.
Program Chargeman AO
Abd. Rahman Abd. Rahim 11
Agku Pg. Zaidi Pg Wahab 11
.
Program MKP
Primus Sambuling 29
.
Core Abilities (Teknikal)
Herman Tiam 27
.
Asrama
Mohd. Ismail Mat Rahim (Pemb. Warden) 24
Primus Sambuling (Warden) 24
Yendy Lauce Yun Kiat (Pemb. Warden) 24
.
Pondok Pengawal 31
.